We also get deals on burger as well, but it's different shit all of the time. Sometimes it's 1, 3, or 5 lb tubes. Sometimes it's premade patties. Just ordered 2 boxes at $1.50 a lb and one at $0.50 a lb. The boxes can be anywhere from 30 to 60 lbs. Each.
Comments
we use our steak trimmings. You get the shit in the tube.
\m/
you can tell George isn't around any more.